• Home Fullscreen Image6

Офіційний сайт шоу-дуету "Мюзік Бомб"

Ласкаво просимо на офіційний сайт україно - грузинського проекту - групи "Music Bomb"! На сайті групи "Мюзік Бомб" ви знайдете афішу найближчих заходів, новини про наш проект. У розділі Мультимедіа ви зможете ознайомитися з нашою творчістю - прослухати аудіо композиції або ж подивитися відео. У розділі "фотоальбом" ви знайдете не тільки численні фотографії з концертів та фестивалів, а й фотографії з нашого життя поза сценою.

Якщо ви бажаєте замовити наші послуги то можете зв'язатися через розділ "Контакти"

Бажаємо приємного перегляду і хороших вражень! Якщо Ви тут - Ви вже наш Друг!

Детальніше...

Що ми можем

 

КОРПОРАТИВИ

КОРПОРАТИВИ

Дует"Music Bomb" є прикрасою будь-якого корпоративного свята! "Music Bomb" - це два в одному - скрипка і голос, вишуканий стиль і гарний настрій! "Music bomb" - це завжди шоу!
КОНЦЕРТИ

КОНЦЕРТИ

Дует "Music Bomb" виступає на багаточисельних сценах України, а також за кордоном. Ми працюєм і з великими сольними програмами і з окремим запрошенням в різноманітні збірні концерти. Виступ колективу завжди адресований нашому улюбленому глядачу і шанувальнику. Концерт - завжди як бажання поділитись своїми емоціями, переживаннями, душею і серцем!
Заходи

Заходи

Ми готові організувати будь- яке міроприємство на Ваш смак "під ключ", від концерту на великій сцені до особистого свята. Дует "Music Bomb" активно співпрацює з багатьма артистами України та зарубіжжя, котрі можуть бути залучені до Вашого свята.